Zemin Kaydırmaz

Kaydırmaz Zemin Uygulaması

Düşme kazalarının büyük çoğunluğu ıslak ve kaygan zeminler nedeniyle meydana gelmektedir. Bu tip zeminlere Kaydırmaz Zemin solüsyonları uygulanarak, insan sağlığı ve güvenliğini tehdit eden bu problem ortadan kalkmaktadır.

Kaydırmaz Zemin Uygulaması Nasıl Yapılır?

Kaydırmaz Zemin; zeminlerin görünümü, estetiğini ve desenlerin güzelliğini etkilemeden, yüzeyin cof (sürtünme katsayısını) değerini değiştirerek zeminin ıslak, kuru ve yağlı olduğunda kayganlığını etkin olarak ortadan kaldırır.

Kaydırmaz Zemin Uygulama Alanları

Başkan Grup´un Uygulama Alanları Kaydırmaz Zemin; seramik, fayans, mermer, granit, traverten, yer karoları, mozaik taşlar, beton, cam yüzeyler, metal yüzeyler, epoksi zeminler ve cilali zeminler gibi bir çok yüzeye uygulanabilir.

Uygulama alanları arasında; yüzme havuzları, hastane, oteller, catering, AVMler, WC, okullar, binalar, restoranlar, fabrikalar ve yemekhanelerdir.

Havuz kenarı kaydırmazlıkyürüme alanı kaydırmazlıkmutfak zemin kaydırmazlıksoyunma odası kaydırmazlıkbalkon seramik kaydırmazlıktuvalet zemin kaydırmazlık gibi örnekleri verilebilir.

Kaydırmaz Zemin Ürününün Özellikleri

Renksiz, su bazlı, kullanıma hazır kimyasal bir solüsyondur. Kolayca uygulanır; zemine yayılır, bekletilir, durulanır.

Kaplama değildir; aşınmaz, yıpranmaz, yırtılmaz. Görünmez ancak etkisi hissedilir. Zeminin görünümünü fark edilir şekilde değiştirmez.

Özel bakım ya da temizlik yöntemi gerektirmez. (İstisnai durumlar dışında.) Uygulama sonrası bekleme süresi gerektirmez.

Uygulama sonrası kalıntı bırakmaz. Derz aralarına işlemiş kirin temizlenmesine yardımcı olur. Doğa dostu bileşimi ile toprakta biyolojik olarak parçalanabilir.

İç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Tek uygulama yıllarca etkilidir.

 

NASIL ÇALIŞIRIZ?

  • YER TESPİTİ
  • DEMO ÜRÜN KULLANIMI
  • DETAYLI TEMİZLİK
  • ÜRÜN UYGULAMASI
  • İŞ TESLİMATI
  • ÖLÇÜMLENDİRME
  • SERTİFİKA TESLİMİ

Kaydırmaz zemin uygulamaları ve kaydırmaz zemin solüsyonları ile iligili detaylı bilgi almak için bize ulaşın:

Tel: 0 555 822 18 79         E-posta: info@baskangrup.com