Kurumsal

Öneminin yadsınması mümkün olmayan çağdaş, hijyenik, temiz ve sağlıklı bir çevre ihtiyacı, bilhassa günümüzün kalabalık ve yoğun iş mekanlarında kendisini bir kat daha fazla hissettirmektedir.

 

Başkan Temizlik, 2013 yılından beri sektörde olmanın verdiği deneyimle sektörde Pazar payını artırırken, bütün temizlik ihtiyaçlarını, kaliteli ürün, eğitimli personel ve geniş makine parkı ile hizmetinize sunmaktadır.

 

Özellikle temizlik hizmetleri konusunda uzmanlaşmış olan firmamız, kuruluşundan bugüne, müşteri beklentilerini maksimum düzeyde tutarak, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet kararlılığıyla sektördeki yerini belirginleştirmiştir.

 

Maliyetlerin çok önemli olduğu günümüz koşullarında Başkan Temizlik Hizmetleri, maliyetleri minimum düzeyde tutarak, ödediğiniz hizmet bedelinin tam karşılığını, kaliteli bir hizmetle sizlere sunmaktadır.

 

İlkemiz; disiplinli çalışma ve kaliteli hizmettir. Bunun en temel göstergesi istikrarlı bir tarzda çalışmayı sürdürdüğümüz seçkin kamu kurum ve kuruluşlarıdır.

 

Gelecekte hizmet sektöründeki yerimizi sağlamlaştırmak, müşterilerimize sunduğumuz güveni artırmak hedefiyle emin adımlarla ilerliyoruz.

 

Sizleri de yüzlerce referansımız arasında görmekten onur duyarız.